KONST / Litografier / Färglitografi 14413083
nr 1441 3083
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad 184/200. Färglitografi, bildmått: 29x40, yttermått inklusive ram: 56x62 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:36:41
10/1 10:49:08
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz